Szafy na wymiar

Szafa przesuwna na wymiar
Kontenerek na wymiar
Nadstawka szafy NATALIA na wymiar
Nadstawka szafy ZUZIA na wymiar
Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)


Szafy na wymiar

Szafy na wymiar jak nazwa wskazuje można idealnie dopasować do wymiarów i przestrzeni jakimi dysponujemy. Są bardzo praktyczne oraz pojemne, a ich wygląd jest elegancki i efektowny.

Dobór wysokości, szerokości i głębokości szafy, a także układu w środku to ogromna zaleta, pozwalająca na idealne wpasowanie jej w przestrzeń oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Szafy przesuwne pod wymiar pozwalają wykorzystać każdy centymetr powierzchni oraz zaoszczędzić miejsce na otwieranie drzwi. Jest to szczególnie istotne w małych mieszkaniach i sypialniach czy wąskich korytarzach.

Szafy na wymiar z przesuwnymi drzwiami
Szafy na wymiar nadają się też do dużych pomieszczeń. Można zabudować nimi na przykład całą ścianę w sypialni. Wygląda to spektakularnie i pozwala uzyskać mnóstwo miejsca na schowanie wszystkiego.

Szafy robione sprawdzą się też w przedpokojach, gdzie możemy dopasować ich wymiar do układu pomieszczenia. Rozwiąże to problem porozrzucanych przy wejściu kurtek i butów.
Często mamy też jakieś wnęki, wygodnym rozwiązaniem jest zabudowanie ich szafami robionymi pod wymiar, dzięki czemu uzyskamy praktyczne miejsce na przechowywanie różnych rzeczy.

Szafy przesuwne Wiki Meble

Szafy przesuwne na wymiar wykonujemy z płyty laminowanej o grubości 18 mm wiodącego producenta materiałów meblarskich Pfleiderer. W przypadku frontów z lustrem mogą mieć grubość 12 mm, do tego dochodzi grubość lustra. Stosujemy obrzeża PCV oraz okucia znanych firm Bimak opcja tańsza i Sevroll opcja droższa.

Szafy przesuwne można u nas szybko i wygodnie skonfigurować do własnych potrzeb. System sam będzie zliczał po kolei koszty i dokona automatycznej wyceny.

Nasz system umożliwia wybór szerokości i wysokości szafy w cm, przy głębokości należy uwzględnić 10 cm na tory i drzwi. Do wyboru są szafy z cokołem lub nóżkami, wersją uchwytu oraz maskownicą. Przy froncie z lustrem można określić na którym skrzydle będzie i wybrać wzór. Kolejną opcją jest dobór koloru korpusu i frontów.

Następny krok to możliwość dostosowanie układu szafy przesuwnej do potrzeb. Można go modyfikować dodając oprócz stałych półek, kolejne dodatkowe półki z podpórkami oraz drążki z uchwytami.

Jeśli mamy przygotowany swój projekt szafy na wymiar, można go do nas przesłać, a my wykonamy zgodnie z nim szafę.

Dużą wygodą jest możliwość zamówienia u nas gotowego projektu szafy robionej, który wysyłamy mailem i po akceptacji wykonujemy.

Szafy robione na wymiar z Wiki Meble to praktyczna wygoda oraz proste zamówienie, a także gwarancja najwyższej jakości wykonania.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij