Kontenerki na wymiar

Kontenerek na wymiar
Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)

Kontenerki na wymiar

Kontenerki na wymiar
Kontenerki na wymiar indywidualnie skonfigurowane można idealnie dopasować do przestrzeni jaką dysponujemy lub miejsca w którym chcemy je umieścić. Są bardzo praktyczne oraz pojemne. Dobór wysokości, szerokości i głębokości kontenerka, a także wzorów i kolorów pozwalają na wpasowanie go w przestrzeń oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb i gustów.

Kontenerki na wymiar to bardzo praktyczne meble w przypadku biurek bez szafek. Meble robione na wymiar pozwalają na idealnie dopasowanie do wysokości i głębokości biurka. Wybór liczby szuflad do własnych potrzeb to także praktyczne rozwiązanie.

Kontenerki robione na wymiar świetnie sprawdzą się też w dużych szafach przesuwnych jako wygodne miejsce do posegregowania i przechowywania drobniejszej garderoby i różnych innych rzeczy. Można w ten sposób praktycznie wykorzystać każdy wolny centymetr w szafie.
Nasze kontenerki na wymiar są na tyle efektowne, że mogą też być samodzielnymi meblami, z powodzeniem zastępując komody w różnych pomieszczeniach.

Kontenerki na wymiar Wiki Meble

Kontenerki na wymiar wykonujemy z płyty laminowanej o grubości 18 mm wiodącego producenta materiałów meblarskich Pfleiderer. Stosujemy okleinę ABS i PCV oraz okucia znanych firm Bimak lub GTV opcja tańsza i Sevroll opcja droższa.

Kontenerki można u nas szybko i wygodnie skonfigurować do własnych potrzeb. System sam będzie zliczał po kolei koszty i dokona automatycznej wyceny.

Nasz system umożliwia wybór szerokości, głębokości i wysokości kontenerka w cm, a także rodzaj uchwytu i prowadnic. Kolejną opcją jest wybór liczby szuflad oraz dobór koloru korpusu i frontów.

Jeśli mamy przygotowany swój projekt kontenerka, można go do nas przesłać, a my tak go wykonamy.

Dużą wygodą jest możliwość zamówienia u nas gotowego projektu kontenerka, który wysyłamy mailem i po akceptacji wykonujemy.

Kontenerki robione na wymiar z Wiki Meble to praktyczna wygoda oraz proste zamówienie, a także gwarancja najwyższej jakości wykonania.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij