NADSTAWKI SZAFY NA WYMIAR

Nadstawka szafy NATALIA na wymiar
Nadstawka szafy ZUZIA na wymiar
Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)

NADSTAWKI SZAFY NA WYMIAR


Nadstawka szafy na wymiar

Szafy na wymiar to bardzo popularne i praktyczne rozwiązanie. Są efektowne oraz pojemne i można je dopasować do wymiarów i przestrzeni jakimi dysponujemy. Indywidualny dobór wysokości, szerokości i głębokości oraz układu w środku to ogromna zaleta. Szafy przesuwne na wymiar umożliwiają wykorzystanie każdego centymetra powierzchni, mogą być zabudowane do samego sufitu.

Nie każdy jednak lubi aż tak dużą i jednolitą zabudowę, szczególnie jeśli pomieszczenie jest wyjątkowo wysokie. Idealnym rozwiązaniem są wtedy nadstawki szafy na wymiar. Szafa przesuwna z nadstawką wygląda nieco bardziej klasycznie, ale wciąż bardzo elegancko.

Nadstawki na szafy pozwalają na praktyczny podział różnych rzeczy, można w nich umieścić te rzadziej używane. To także oszczędność, jeśli chcemy mieć szafy z lustrami. Lustra wystarczy umieścić na dolnej części. Nadstawki do szafy można też dobrać jeżeli mamy już szafę, a potrzebujemy dodatkowe miejsce do przechowywania. Gdy nie ma przestrzeni na nowe meble, nadstawka na szafę świetnie się wtedy sprawdzi, umożliwiając wykorzystanie całej wolnej i dostępnej przestrzeni. To wygodne rozwiązanie w małym przedpokoju czy sypialni, a także przy zabudowie wnęk.

Nadstawki szafy na wymiar indywidualnie skonfigurowane łatwo wpasować w miejsce, w którym chcemy je umieścić. Dobór wysokości, szerokości i głębokości czy dodatkowych półek, a także wzorów i kolorów pozwalają na idealne dopasowanie nadstawki do szafy przesuwnej oraz własnych potrzeb i gustów.

Nadstawka szafy na wymiar Wiki Meble

Nadstawki na szafy na wymiar wykonujemy z płyty laminowanej o grubości 18 mm wiodącego producenta materiałów meblarskich Pfleiderer. Stosujemy okleinę ABS oraz okucia znanych firm Bimak lub GTV opcja tańsza i Sevroll opcja droższa.

Nadstawki do szafy można u nas szybko i wygodnie skonfigurować do własnych potrzeb. System sam będzie zliczał po kolei koszty i dokona automatycznej wyceny.

Nasz system umożliwia wybór wysokości, głębokości i szerokości nadstawki w cm, a także rodzaj uchwytu. Kolejną opcją jest dobór koloru korpusu i frontów, a także zamówienie dodatkowych półek.

Jeżeli mamy przygotowany swój projekt nadstawki do szafy na wymiar, można go do nas przesłać, a my tak go wykonamy.

Dużą wygodą jest możliwość zamówienia u nas gotowego projektu nadstawki szafy przesuwnej, który wysyłamy mailem i po akceptacji wykonujemy.

Nadstawki szafy na wymiar z Wiki Meble to praktyczna wygoda oraz proste zamówienie, a także gwarancja najwyższej jakości wykonania.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij